W jaki sposób dopasowywać okularki do kształtu naszej buzi?

Posted on 21/01/2022 7:45am

Odszukanie perfekcyjnych oprawek nie będzie proste. Wkraczasz do salonu optycznego i zaraz wpadasz w "gąszcz" oprawek, kolorów i kształtów. Jak dopasowywać okularki idealne dla siebie?


Po pierwsze - znajdź swój styl! Okulary to dosyć modny gadżet, jaki noszą także osoby, jakie cieszą się doskonałym wzrokiem.
Jednakże, ażeby znakomicie w nich wyglądać, warto dobrać je stosownie do swego stylu. Im bardziej awangardowe kreacje znajdują się w Twojej szafie, na tym bardziej "krzykliwe" okularki będziesz mogła sobie pozwolić. Okularki zawsze powinny być spójne z Twoim wizerunkiem - nie mogą odstawać od reszty Twego looku. Kolor też gra niebagatelna rolę przy wyborze oprawek. Jesienne i wiosenne typy urody muszą wybierać okularki w odcieniach złota albo czerwienie. Damy zimy i lata muszą zdecydować się na czerń, szarość albo srebro.


Żołądek
Author: NASA Goddard Space Flight Center
Source: http://www.flickr.com


medycyna estetyczna
Author: www.bodyclock.pl


Przy wyborze okularków kluczowe jest też rozstrzygnięcie, czy Twa buzia ma kształt kwadratowy, okrągły, serca, owalny, czy też trapezu. Od tego będzie zależeć kształt perfekcyjnych opraw.

Jeżeli interesuje Cię ciąg dalszy naszego tematu zapraszamy do następnego artykułu, który znajduje się pod tym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twoje niepewności.

Jeżeli zdecydowałaś już, jaki kształt ma Twoja twarz, przeczytaj, który kształt oprawek do niej pasuje. Jeśli nie jesteś pewna - poradzi Ci optyk. Okrągłej buzi pasują okularki kwadratowe, jakie nadadzą jej wyrazistego konturu. Musimy jednakże mieć na uwadze, aby nie wybierać nazbyt grubych oprawek - dodadzą one twarzy dodatkowo szeroKości. Dobrym wyborem są delikatne okularki.
A jakiego typu okularki są stosowne dla owalnej twarzy? Każde! Jedyne na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze opraw to to, aby nie były nazbyt szerokie. Stosowne są takie, jakie nie będą wystawać poza najszerszą część twarzy.

Tags: okulary, sen, czas, Kości