Specyfiki homeopatyczne stosowane w leczeniu rozmaitych schorzeń

Posted on 26/06/2019 7:22am

Specyfiki homeopatyczne mogą być stosowane w leczeniu dowolnych dolegliwości. Występują w formie pastylek, syropu, granulek, kropli, bądź maści. Niezależnie od postaci można je zaklasyfikować do jednej z dwóch grup, środki pojedyncze, lub wielopłaszczyznowe. Leki jednoskładnikowe wytwarzane są z jednego surowca. Właściwy specyfik pojedynczy dobiera lekarz homeopata na podstawie wykonanego badania, również wyczerpującego wywiadu. Jednym z takich leków jest Urarthone.


leki
Source: pixabay.com
Jest to lek potrzebny przy chorobie reumatycznej o silnym jak i długotrwałym przebiegu, dotyczącej stawów, a także tkanek miękkich. Przynosi właściwe rezultaty w przypadkach rwy kulszowej i neuralgii. Aktywuje pracę narządów miąższowych poprzez ich drenaż uczynnia wydzielanie wytworów przemiany materii, stabilizuje, bądź obniża nadmiar kwasu moczowego, zabezpiecza przed wystąpieniem kamicy nerkowej. () Jest efektywny w dnie moczanowej. W kuracjach przewlekłych nie ma niekorzystnych oddziaływań na przewód pokarmowy. Uelastycznia stawy, znosząc czy też redukując bóle i ranne odrętwienie stawów tak częste w chorobie reumatycznej i dnie moczanowej.

Czy komentarze z www (www.znam.swidnica.pl/) były aż tak interesujące, że masz chęć zostawić swój? Nakłaniamy Cię gorąco. Będzie to dla nas ogromna radość.

Ma stosowne cechy przeciwzapalne, znieczulające i drenujące. Wielomiesięczne kuracje dają bardzo dobre efekty w sytuacjach przewlekłych i trudnych w leczeniu. Może być używany oddzielnie, bądź równolegle do typowych leków wykorzystywanych w reumatyzmie, względnie dnie moczanowej. Przy nasileniu się dolegliwości należy odstawić specyfik na kilka, kilkanaście dni, a potem wznowić terapię.

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Urarthone posiada właściwości drenujące, przeciwbólowe, normuje i wspomaga przemianę materii - . Aktywuje funkcję wątroby i nerek, powodując powiększenie wydalania produktów przemiany materii, ochrania przed ujawnianiem się dny moczanowej, również kamicy nerkowej. Normuje, czy też obniża nadmiar kwasu moczowego. Redukuje dolegliwości w silnym i długotrwałym reumatyzmie mięśniowym i stawowym, znosi uczucie sztywności stawów, uelastycznia stawy. Farmaceutyk ten zapewnia bardzo dobre rezultaty w wypadkach długotrwałych i opornych w leczeniu. Warto wesprzeć masażami zdrowotnymi przeprowadzonymi przez dobrych fizjoterapeutów.

Tags: kuracja, tabletki, leki, farmacja