Soczewki na dwa tygodnie - przemyśl, czy będą dla ciebie odpowiednie

Posted on 19/06/2018 2:25pm

Jeżeli mamy kłopoty z widzeniem musimy iść do okulisty. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Nie ma, co kupować uniwersalnych okularów, bo te nie będą w stanie nam pomóc. Musimy iść i dowiedzieć się, co nam dokładnie jest. Tylko tak uda nam się polepszyć nasz wzrok. Najczęściej pomocne okazują się okulary. Kupujemy je i nosimy. Jednak ostatnimi czasy coraz więcej ludzi wybiera soczewki dwutygodniowe. Powinniśmy o nich pomyśleć, bo mniej kosztowne niż te na jeden dzień, a bardziej korzystne dla oka aniżeli te miesięczne.
Musimy się nastawić, że początkowo możemy mieć kłopot z tym by je założyć, ale to każdy początkujący ma taki kłopot. Powinniśmy jednak pamiętać, że i w tym wypadku praktyka czyni mistrza. Może pierwszy raz będzie trzeba poświęcić na to całą godzinę, ale jak nabierzemy wprawy, to zajmie nam to jakąś minutę. Musimy jednak pamiętać, by wkładać nasze soczewki do pudełeczka z płynem na noc, bo inaczej będzie nam je naprawdę ciężko włożyć do oka. Jeśli będziemy często wkładać soczewki (https://www.optyk.wroc.pl) to będziemy przyzwyczajeni do nich tak bardzo, że zapomnimy o tym, że je zakładaliśmy. Ale musimy pamiętać, by je ściągać na noc. Dobrze również raz na jakiś czas skorzystać z wysłużonych okularów.
soczewki
Author: Nicu Buculei
Source: http://www.flickr.com
Soczewki dla każdego
Gdy zaczynamy się zastanawiać, jakie soczewki kontaktowe wybrać powinniśmy pomyśleć o tym, że istnieją niezawodne soczewki bausch lomb, firmy, która ma w ofercie świetne szkła kontaktowe w przyzwoitych cenach. Można, więc śmiało wybrać dla siebie soczewki - www.rajsoczewek.pl - w ich sklepie internetowym i cieszyć się tym, że posiadamy naprawdę dobre soczewki w dobrej cenie. Jeżeli to nasze pierwsze soczewki, to nie musimy się przejmować tym, że mamy problemy z ich włożeniem, po pewnym czasie będzie łatwiej.


Warto również wybrać na początek soczewki jednodniowe, bo kiedy początkowo będziemy męczyć się z ich wsadzaniem, to lepiej wieczorem te wymęczone przez nas szkiełka kontaktowe wyrzucić i kolejnego ranka sięgnąć po kolejne. Jak na pewno się domyśliliście soczewki jednodniowe są droższe. Tańsze są te, które możemy nosić przez dwa tygodnie lub przez miesiąc. Ale nie oznacza to wcale, że będziemy musieli włożyć soczewki raz na dwa tygodnie. To znaczy, że te same soczewki, co rano będziemy wkładać przez czternaście dni lub przez 30 dni.

Tags: okulary, oko, okulista