Powszedniość cukrzyka – czyli, czy należy obawiać się bycia zależnym od pompy?

Posted on 02/08/2019 7:22am

cukrzyca nie jest absolutnie wyrokiem, który skutecznie uniemożliwiać będzie możliwość do pełnego korzystania z życia. Faktem jest jednak, że na wiele dodatkowe aspekty trzeba zwracać znacznie większą uwagę.


Codzienne mierzeni poziomu cukru za pomocą glukometru po pewnym okresie przestaje jawić się jako uciążliwe, a staje niezauważalne – ot następna część każdodniowej rutyny. Pacjenci uzależnieni od insuliny często muszą nosić specjalistyczne pompy regulujące otrzymywane dawki insuliny zależnie od danego poziomu cukru. Najnowsze pompy insulinowe nie tylko robią pomiary cukru oraz dostarczają odpowiedniej dawki lekarstwa, posiadają one znacznie funkcji niż ich wcześniejsze warianty.

Zaintrygował Cię ten wpis? Cieszymy się. Może wyrazisz chęć także przeglądnąć kolejne frapujące wiadomości? Wystarczy jedynie najechać na hiperłącze do serwisu (http://gabinetpsychologiczny.sos.pl/) i gotowe.

Najnowsze pompy insulinowe są dosłownie nie do zauważenia zarówno dla osób trzecich jak i samego użytkującego - sprawdź na stronie głównej. Niewielkie gabaryty pozwalają choremu na swobodne ruchy w żaden sposób nie hamując jego motoryki. W rezultacie człowiek może efektywnie funkcjonować na co dzień, gdzie choroba nie jest kłodą na drodze lecz zwyczajnym dodatkiem codziennej rzeczywistości.
zdrowe dzieci na lekcji
Author: Mark McQuade
Source: Mark McQuade


Pompy insulinowe stanowią ciągłe zabezpieczenie chorego w każdej sytuacji. Świadomość, że w razie możliwego nagłego skoku cukru posiada się nowoczesne narzędzie, które kłopot sprawnie rozwiąże i to bez naszego świadomego udziału działa budująco i pozwala skupić się na innych priorytetach.


Pompy insulinowe wyłączają ryzyko powstania przypadków, gdy podczas na przykład różnych spotkań nie posiadało się dojścia do insuliny, bo w rezultacie roztargnienia dawka pozostała w domu. Pompy insulinowe (kliknij w link)dostępne obecnie stanowią dodatek ułatwiający życie, a nie je ograniczające.

Tags: dom, efekty, cukrzyca, sposób