Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

Posted on 04/02/2019 7:24am

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko wywołują takie reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Złota medycyna estetyczna
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko taką metodą można dobrać odpowiedni zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej - odwiedź ten link (http://www.psychologslask.com.pl/) a z pewnością poznasz dużo interesujących faktów.

Zobacz więcej: pod linkiemKrok drugiDrugi krok to przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu namnaża się on. 

Oprócz zabiegu Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, mezoterapia, która regeneruje skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozawala osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie.

Nie wstydź się - w szukaniu ciekawego Cię tekstu kontynuuj klikanie (http://tort-artystyczny.pl/torty-na-zamowienie/) w następne linki. W końcu na pewno odnajdziesz coś ciekawego.

Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Author: Wellderm
Source: Wellderm
Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych etapów, i oswoimy się z gabinetem, poznaniu lekarzy i nabraniu zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz tu

Tags: proces starzenia, zabiegi, peelingi, Kwas Hialuronowy