Laserowa korekcja wzroku jak dużo wynosi oraz dlaczego trzeba w nią zainwestować?

Posted on 29/04/2020 8:22am

Niedoskonałości oczu są wielce nagminnym efektem, najpopularniejszą rodzajem walki z tymi niedoskonałościami jest noszenie okularów albo nakładanie soczewek. Aczkolwiek obie opcje nie są idealnym sposobem, ponieważ nie usuwają niedoskonałości, a ledwie pomagają z nią funkcjonować.


Wyjściem pozwalającym na zawsze pozbyć się okularów albo soczewek jest laserowa korekcja wzroku.


kręcone rude włosy
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com
Zabieg tenże likwiduje krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm a także wszystkie zestawienia tych wad wzroku. Za korekcje odpowiada strumień lasera excimerowego. Całkowita myśl przewodnia zabiegu polega na tym, by w sposób perfekcyjny wykreować budowę rogówki oka, tak by wpadające promienie świetlne skupiały się na siatkówce i dzięki temu tworzyły wyraźny obraz. Bezdyskusyjnym jest fakt, że atrybuty strumienia światła laserowego programowane są do każdego oka personalnie.Laserowa korekcja wzorku wykonana może zostać kilkoma sposobami, tj. lasik, która pozwala choremu na powrót do normalnego stylu życia nawet już drugiego dnia po zdarzeniu, gdyż ostrość widzenia następuje zaraz po kilku godzinach, a samo gojenie się oka przebiega bez bólu.

Podoba Ci się ten tekst? To przejdź do oferty, by zaznajomić się z dodatkowymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Drugą metodą może być prk, po której rogówka rekonstruuje nabłonek w przeciągu paru dób, a na okres powrotu do zdrowia nakładany jest opatrunek w postaci soczewki kontaktowej, którą ściąga się po około kilku dniach. Całkowity proces rekonwalescencji po zabiegu trwa około dwóch tygodni, a poprawa widzenia następuje stopniowo. Metoda lasek w porównaniu do wcześniej omówionej jest łagodniejsza i zmniejsza dyskomfort i ból. Epilasik to następna z metod, której oczywistą zaletą jest sprawniejsze gojenie się rogówki, jak również mniejsze ryzyko powikłań po operacji niż w metodzie lasik. Ostatnią z metod jest ptk i stosowana jest szczególnie do usuwania różnego typu deformacji rogówkowych, tj. ślady lub stany zapalne. Przed zabiegiem warto także zadać sobie zapytanie o to, ile kosztuje laserowa korekcja wzroku- laserowa korekcja wzroku koszty.

Nie zwlekaj - jeżeli chcesz otrzymać uzupełniające treści na ów temat, wiedź, że bezpłatne wejście (https://www.jednosc.pl/index,PL) na ten link naprawdę całkowicie darmowy.

Cennik w wypadku pojedynczego oka oscyluje w granicach od 1800 do 3600 złotych. Konkretyzując drugie pytanie, ile kosztuje laserowa korekcja wzroku za parę oczu i co obejmuje, odpowiedź jest jasna, kwota się podwaja, czyli oscyluje w przedziale od 3600 do 7200 złotych, a wspomniana cena poza operacją obejmuje również konsultacje przed zabiegiem oraz wizytę sprawdzającą.

Tags: olej, kontakt, wiek, zakład