Kłopoty z bólami brzucha czy kiepska kondycja cery może wpędzić w depresję - jednak istnieje skuteczny sposób, by z tym wygrać

Posted on 10/05/2022 8:00am

Jeżeli mamy jakieś niezbyt uciążliwe kłopoty ze zdrowiem - przykładowo często boli nas brzuch lub mamy słabe włosy, to warto bardziej zatroszczyć się o siebie.
okulary
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com


Szampon i odżywka do włosów REF
Author: REF
Source: REF


Dobrym pomysłem mogą być ziołowe napary, ponieważ są one zdrowe.


Jeżeli propagujemy zdrowy styl życia oraz nie mamy zamiaru zażywać jakichkolwiek tabletek, to warto zwrócić swe myśli ku naturze. Matka Ziemia dała nam masę przeróżnych ziół, które możemy wykorzystywać w lecznictwie.

Odkryj kolejne pokrewne niezwykle przydatne źródło informacji na opisywany problem - kliknij tutaj i przeczytaj więcej w serwisie (http://www.psycholog-wroclaw.com/poradnia-malzenska/).

Czyniły tak przecież nasze babcie oraz ich babki też, zatem trzeba wrócić do ludowych mądrości. Jeżeli mamy stresującą posadę i zwykle jemy w biegu, a potem odczuwamy bóle brzucha, to warto każdego dnia wypijać ziółka. Szałwia wydaje się być w tym przypadku dobrym wyborem. Kojąco pływa ona na nasz układ trawienny oraz pozwala odprężyć się mięśniom podbrzusza. Dobrze wpływa także na jelita. To, że rozluźniająco wpływa na mięśnie, pomaga również przy bólach menstruacyjnych. Zatem powinny polubić szałwię wszystkie panie, które odczuwają bóle podbrzusza w czasie okresu. Szałwia jest także niebywale zdrowa. Ma różne witaminy (na przykład A i B) oraz wapń i magnez. Trzeba również wspomnieć, że słynne nasiona chia, które stały się ostatnio tak popularne dzięki swym zdrowotnym właściwościom, to nic innego, jak nasiona szałwii hiszpańskiej. Zatem herbatki z listków tego zioła i także jego nasiona mają na nas dobroczynny wpływ.
Powinnyśmy zatem po drodze do domu zajrzeć do sklepu i kupić dla siebie chociażby herbatkę z szałwii, żeby zdrowotnie oddziaływała na nasze zdrowie.

Tags: styl, oko, ból, mięśnie, mowa