Już dziś udaj się do okulisty, który dobierze dla Ciebie właściwe moce soczewek!

Posted on 13/05/2019 12:00am

Na obecną chwilę bardzo dużo osób ma kłopoty ze wzrokiem. Już małolaty skarżą się swoim rodzicielom na to, iżkażdego dnia ich wzrok słabnie. Jest to podyktowane głównie długimi godzinami przed laptopem oraz nauką przy sztucznym świetle.


Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie jesteśmy w stanie wyeliminować ze swojego życia wszelkich rzeczy, jakie negatywnie wpływają na nasze oczy, ponieważ są one potrzebne w codziennym życiu. Chyba nikt nie wyobraża sobie tego, że w tej chwili musiałby przestać korzystać z komputera czy też czytać czasopisma jedynie w ciągu dnia. Zatem mając jakiekolwiek kłopoty ze wzorkiem jak najszybciej winniśmy się udać do specjalisty, jaki orzeknie co nam dolega. Jeżeli jedynym problemem będzie wada wzorku to nie musimy się denerwować, albowiem dzisiaj dostępne są różnorodne rozwiązania dla tych osób.

okulista w gabinecie
Author: Mossy Carey
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie częściej młodzi ludzie decydują się na soczewki dwutygodniowe, jakie fenomenalnie zastępują okulary korekcyjne. Zazwyczaj w każdym opakowaniu mieści się 6 soczewek, więc starcza to na półtora miesiąca dla ludzi mających taką samą wadę. Jeżeli podczas badania okazało się, że nasza wada na obu oczach jest inna to wtenczas musimy zakupić dwa opakowania soczewek dwutygodniowych, które starczą nam aż na 3 miesiące. Istotne jest, aby wiedzieć, że takie soczewki są cieńsze, niż soczewki kwartalne (ile kosztują kwartalne soczewki kontaktowe), jakie rekomendowane są szczególnie osobą, które uprzednio nosiły już szkła kontaktowe. W tej chwili produkowane są soczewki najwyższej jakości, jakie nie oddziałują negatywnie na naszą rogówkę. Prócz tego są one niezmiernie praktyczne dla ludzi uprawiających sport, ponieważ nie przeszkadzają w trakcie wykonywania rozlicznych ćwiczeń.


Jeżeli interesuje Cię zakup soczewek kwartalnych to skonsultuj to ze swoim okulistą. On dopasuje Ci odpowiednie moce, bowiem nieraz różnią się one od tych, które posiadamy w okularach. Jest to podyktowane tym, że szkło kontaktowe mieści się bezpośrednio na oku, a okular jest w pewnej odległości.

Nie wahaj się dłużej, ponieważ soczewki lens-Shop są rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdego z nas! Sprawdź i Ty! Jeśli Ci nie spasują, co jest mało prawdopodobne, to oczywiście będziesz w stanie wrócić do swoich starych okularów.

Tags: komputer, wzrok, oczy, Soczewki, lekarz, okulista, wada