Jakim metodami można sobie radzić z problemem nietrzymania moczu, przykładowe zalety laserów MonaLisa Touch.

Posted on 01/02/2020 8:16am

Problemy z nietrzymaniem moczu ma wiele kobiet, szczególnie w późniejszych latach dolegliwości te znacznie się nasilają. Niestety w wielu przypadkach panie zostają z tym same, bo z różnych powodów nawet ich lekarze nic o tym nie wiedzą. Jak pokazują badania statystyczne nawet jedna czwarta kobiet na jednym z etapów swojego życia miała te problemy, tak więc widać że skala tych dolegliwości jest ogromna.


gabinet medycyny estetycznej
Author: kaex0r
Source: http://www.flickr.com
Poza tym im kobiety są starsze, tym odsetek rośnie. Do niedawna jeszcze panowało przekonanie, że niedużo się da w tej kwestii zdziałać, z tego też powodu kobiety po prostu nic nikomu nie wspominały i samotnie z tym się zmagały. Jednak ostatnio pojawiła się nowa technika, nie tylko ogromnie skuteczna ale równocześnie nie dająca żadnych skutków ubocznych. W technice tej wykorzystywany jest nowoczesny laser monalisa touch, przy pomocy jakiego obkurczane są wewnętrzne ścianki narządów rodnych i równocześnie wzmacniane mięśnie i ujście cewki moczowej - . Po takim zabiegu w zdecydowanej większości przypadków kłopoty z nietrzymaniem moczu zostają wyeliminowane.

Poświęć chwilę i sprawdź tu ortodoncja dziecięca katowice analogiczne informacje na opisywany temat - one na pewno Cię zainteresują, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest zabiegiem praktycznie nieinwazyjnym i bardzo bezpiecznym. Nie wymaga żadnego znieczulenia ani hospitalizacji, i w zasadzie od razu wraca się po nim do normalnego funkcjonowania. Panie które się na niego decydują w pierwszej kolejności powinny przejść kwalifikacje u ginekologa.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź informację (www.baborinstytutwroclaw.pl/) opisującą analogiczny temat. Najprawdopodobniej ona też Cię zainteresuje.

Istnieje szereg przeciwwskazań które wykluczają jego wykonanie, z tego też powodu badanie wcześniej jest konieczne.


u lekarza
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Jeśli wszystko będzie w porządku, to można się będzie umawiać na przeprowadzenie zabiegu. Trwa on kilkanaście minut i absolutnie nic przy nim nie boli. Lekarz wpuszcza specjalną głowicę do dróg rodnych, a tam bezpośrednio na ścianki zaczyna działać światło lasera. W rezultacie powoduje to zmiany w śluzówce pochwy, jej obkurczenie i wzmocnienie mięśni. Całkowite efekty zabiegu są widoczne po kilku tygodniach i trwają przez dwa lata. Nie ma żadnego problemu, aby po upływie tego czasu zabieg powtórzyć i na kolejny okres czasu mieć rozwiązane problemy z nietrzymaniem moczu (czytaj więcej: leczenie nietrzymania moczu laserem).

Tags: kobieta, ginekolog, lekarz, zabieg, efekt