Idealny plan na aktywne wczasy

Posted on 22/06/2018 6:52am

W tych czasach stale gdzieś gnamy na łeb, na szyję. Brakuje nam czasu by zdrowo jeść, brakuje nam ogółem czasu na wszystko. Próbujemy samych siebie przed sobą tłumaczyć, a to z tego, że nie zjedliśmy kolejny raz śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z jedzenia bardzo dużej ilości słodyczy. Dopiero, gdy zaczynamy chorować większość z nas chce coś w swoim życiu pozmieniać.


dieta owocowa
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Gdy wyniki badań pokazują, że coś jest nie w porządku zaczyna świecić się czerwona lampka i zaczynamy szukać ratunku. Świetną możliwością okażą się wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Ewa Dąbrowska to jedna z pierwszych osób w Polsce, które rozpoczęła pracę z dietą warzywno-owocową. Obecnie Ewa Dąbrowska współpracuje z kilkoma ośrodkami wypoczynkowymi na terenie całego kraju. Możemy tam pojechać na wczasy, w czasie, których serwowana będzie nam właściwa dieta. Dieta, która jest polecana przez doktor Ewę Dąbrowską to nie tylko sposób leczenia wielu dolegliwości, ale też sposób na idealną profilaktykę przed niechcianymi chorobami. Dlatego warto żeby wczasami z dietą warzywno-owocową interesowały się nie jedynie ludzie, którzy już podupadają na zdrowiu, ale również ludzie, którzy są w pełni sił witalnych i nie chciałyby zepsuć sobie zdrowia.

Więcej na ten temat - http://www.margaretka-swietokrzyska.pl

Doktor Ewa Dąbrowska – pani od diety warzywno-owocowej
Wiele ludzi, gdy myśli o odpoczynku, myśli też o tym by podreperować swój stan zdrowia. Wiadomo, że równie duża ilość osób myśli tylko o tym, by można było nic nie robić w czasie urlopu, jeść, co się tylko będzie chciało i mieć dużo świętego spokoju. Jednak osoby bardziej uświadomione wybierają trochę inne możliwości. Tak, więc to, co stworzyła Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą są bardzo często wybieraną możliwością.


aktywny wypoczynek w góach
Author: Nassfeld
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji uzyskać informacji, na jakiej diecie bazuje doktor Ewa Dąbrowska to można wpisać w wyszukiwarkę internetową Ewa Dąbrowska dieta. Uzyskamy informację, że przez długi czas pani Ewa była pracownikiem Akademii Medycznej w Gdańsku i przeczytamy również, że stworzyła zbilansowaną warzywno-owocową dietę, która jest w stanie pomóc oczyścić organizm z gnieżdżących się w nim chorób – tym, którzy już się niefajnie się czują i pomaga podtrzymać odpowiedni stan zdrowia osobom dbającym o profilaktykę. Bo ta dieta, to mało kalorii i brak przetworzonych produktów, co w 100% jest zdrowe, szczególnie, że jest już sprawdzone przez mnóstwo osób. Przez tę dietę, każdy organizm w świetny sposób się oczyszcza. Po wczasach z dietą warzywni-owocową człowiek czuje się jak nowonarodzony.

Więcej informacji: http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/turnusy/

Tags: urlop, jedzenie, choroba, profilaktyka